www.setcimemo.com

www.setcimemo.com

www.setcimemo.com

www.setcimemo.com, dizi, sinema, radyo, televizyon sektörünün personel ilanı, iş ilanı, film çekim mekan kiralık ilanları, filmlerde kullanılabilecek klasik otomobil, yat, at arabası, fayton, karavan, araç gereç, kamera, catering hizmeti vermek isteyen fi
http://www.setcimemo.com/ - Linke Git

www.setcimemo.com, dizi, sinema, radyo, televizyon sektörünün personel ilanı, iş ilanı, film çekim mekan kiralık ilanları, filmlerde kullanılabilecek klasik otomobil, yat, at arabası, fayton, karavan, araç gereç, kamera, catering hizmeti vermek isteyen firmaların, servis hizmeti vermek isteyenlerin kısacası dizi setinde ihtiyaç duyulabilecek ne varsa satılık ya da kiralık ilanı olarak paylaşılabileceği, oyuncu olmak isteyenlerin kendini tanıtması, RTS öğrencilerinin kısa filmerlini yayınlayabileceği güvenli bir platformdur. 

www.setcimemo.com'da dizi ve sinema setlerinden haberler, eleştiriler, dizi fragmanları, vizyondaki filmler de yer almaktadır. Tüm haberlerinizi info@setcimemo.com ve whatsapp numaralarımızdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Doğruluğundan emin olunmayan haberlere www.setcimemo.com'da yer verilmemektedir.

Tüm ilanlarınızı ücretsiz ve birden fazla olarak yayınlayabilirsiniz. Sizlerden isteğimiz www.setcimemo.com aracılığı ile iş, personel bulan ve www.setcimemo.com'dan istifade edenlerin www.setcimemo.com'u kendi platformları gibi görmeleri, sosyal medya hesaplarımız takip etmeleri, paylaşılanlara yorum yaparak ve paylaşarak destek olmanızdır.

www.setcimemo.com'da sadece Ana Vitrine çıkılmak istenen ilanlara ücret alınmaktadır. www.setcimemo.com reklam alanlarında çeşitli reklam firmalarından reklamlar yayınlanmaktadır. Buralara reklam departmanız ile görüşerek reklam verebilirsiniz.

İletişim bilgilerimize, İletişim ve Künye linklerinden ulaşabilirsiniz.